Het kantoor

Deerenberg & Van Leeuwen is in 1929 opgericht door dhr. W.J. van Leeuwen (de opa van de huidige makelaar P.W.J. van Leeuwen) als assurantiekantoor. Het was de tijd van een brandverzekering met een jaarpremie van Fl. 4,50. De polis werd met de fiets naar de klant gebracht. Dit werd in de jaren daarna een brommer. Totdat er in 1955 zelfs een Ford Prefekt werd aangeschaft.
 
In de jaren ‘60 zijn de 2 zonen van W.J. van Leeuwen in de zaak gekomen en is het kantoor uitgebreid met een makelaardij onder de naam Deerenberg & Van Leeuwen. De zaak groeide. In de jaren ’70 startte het kantoor met de

 1e grote nieuwbouwprojecten in de uitbreidingswijk Ridderveld. Het kantoor was inmiddels al een tijd gevestigd in de Van Boetzelaerstraat. In 1983 werd het kantoor verhuisd naar het kantoor aan de Prins Hendrikstraat.
 

In 2001 is het kantoor overgenomen door de huidige directeur (P.W.J. van Leeuwen, kleinzoon van de oprichter W.J. van Leeuwen). In datzelfde jaar is een 2e vestiging in Nieuwkoop geopend.

Het kantoor

Op dit moment is het kantoor in Alphen gevestigd aan het Raoul Wallenbergplein (linkerfoto), tegenover het gemeentehuis en de entree naar het centrum. In Nieuwkoop is het kantoor ook midden in het centrum gevestigd, naast het Reghthuys (foto onder).

Totaal werken er zo'n 10 makelaars en medewerkers enthousiast samen en staat het kantoor al jaren in de top 3 van grootste makelaarskantoren van de regio Alphen/Nieuwkoop.
 

Kantoor Alphen aan den Rijn

Raoul Wallenbergplein 21
2404 ND  Alphen Aan Den Rijn

Tel: 0172-472651
Email: makelaardij@deerenberg.nl

Kantoor Nieuwkoop

Dorpsstraat 107
2421 AW  Nieuwkoop

Tel: 0172-521010
Email: makelaardij@deerenberg.nl

Medewerkers
vestiging
Alphen aan den Rijn

Paul van Leeuwen

Directeur / Register Makelaar - taxateur
Telefoon 0172-472651
E-mail pvleeuwen@deerenberg.nl

Rob Been

Makelaar
Telefoon 0172-472651
E-mail rbeen@deerenberg.nl

Philip Huigsloot

Makelaar
Telefoon 0172-472651
E-mail phuigsloot@deerenberg.nl

Monique van Leeuwen

Receptie
Telefoon 0172-472651
E-mail mvleeuwen@deerenberg.nl

Stephanie de Kruyf

Secretariaat
Telefoon 0172-472651
E-mail sdk@deerenberg.nl

Sylvia van Haastrecht

Secretariaat
Telefoon 0172-472651
E-mail svhaastrecht@deerenberg.nl

Patricia Abrahams

Secretariaat
Telefoon 0172-472651
E-mail pabrahams@deerenberg.nl

Colette Radijs

Receptie
Telefoon 0172-472651
E-mail  cradijs@deerenberg.nl

Adrie van Leeuwen

Telefoon 0172-472651
E-mail makelaardij@deerenberg.nl

Medewerkers
vestiging
Nieuwkoop

Ron Hoogervorst

Register Makelaar - taxateur
Telefoon 0172-521010
E-mail rhoogervorst@deerenberg.nl

Marjolein Boot

Secretariaat
Telefoon 0172-521010
E-mail mboot@deerenberg.nl

Paul van Leeuwen

Directeur / Register Makelaar - taxateur
Telefoon 0172-472651
E-mail pvleeuwen@deerenberg.nl

Annemieke Gortzak

Secretariaat

Klantenbeoordelingen

Bekijk alle beoordelingen ›

Wilt u eens kennis met ons maken?

Neem contact met ons op per telefoon of e-mail of loop eens binnen bij één van onze vestigingen in Alphen of Nieuwkoop.
Wij zijn geopend van maandag tot en met vrijdag van 8:30 tot 17:30 uur en op zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur.

 

Uw bericht is naar ons verzonden. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Er is iets mis gegaan met het versturen van het formulier.
Controleer of u alle velden (goed) heeft ingevoerd en probeer het nog een keer.

Hoeveel is ?