Informatieavond 5 oktober a.s.

Informatieavond 5 oktober a.s.

Freek is aanwezig om al uw vragen te beantwoorden op financieel gebied. Vragen zoals: wat kan ik lenen als starter of doorstromer, hoeveel kosten koper kan ik meefinancieren, etc..

Kroes en Partners Notarissen & Adviseurs kan uw vragen helder beantwoorden die u heeft op het juridische vlak. Vragen over schenken, hoe werkt het als je een woning koopt met een samenlevingscontract, wat moet er allemaal gebeuren bij de overdracht van een woonhuis, etc.

Kortom: meer dan voldoende informatie voor iedereen die op het punt staat een woning te kopen.

Tussen 18:30 en 20:30 uur kunt u terecht aan het Raoul Wallenbergplein 21 (kantoor Deerenberg & Van Leeuwen). 

Zaterdag 6 oktober tussen 11:00 en 15:00  staat de deur voor u bij de deelnemende woningen van het Open Huis!

Gerelateerde Nieuwsberichten

Wooncafé vrijdag 27- maart

Wooncafé vrijdag 27- maart

🗓️ Vrijdag 27 maart | 19:00 - 21:00 uur
📍 Deerenberg en Van Leeuwen, Alphen aan den Rijn & Ter Aar

Allround Office Medewerker (32–40 uur)

Allround Office Medewerker (32–40 uur)

De vacature is inmiddels vervuld

Deerenberg & Van Leeuwen Makelaars is op zoek naar een enthousiaste en veelzijdige Allround Office Medewerker voor 32–40 uur per week.

Twee weken gevestigd in Ter Aar!

Twee weken gevestigd in Ter Aar!

Inmiddels is de vestiging Nieuwkoop alweer twee weken verhuisd naar Ter Aar en voelen we ons steeds meer thuis op onze nieuwe locatie. Achter de schermen zijn we druk bezig om alles een mooie plek te geven en onze werkprocessen optimaal in te richten. Ook de samenwerking met onze nieuwe collega’s krijgt steeds meer vorm, wat zorgt voor een frisse energie en fijne dynamiek binnen het team. Daarnaast is ook de pui voorzien van nieuwe belettering, waardoor ons kantoor steeds meer de uitstraling krijgt die bij ons past. Het gaat dus duidelijk de goede kant op!

reviews